Team

Sofie Baetslé

Sofie
Onthaal
sofie@depunt.be

Pieter-Jan Van de Velde


Sociaal-circulair ondernemen
pieter-jan@depunt.be

Piet Lietaer


Directie
piet@depunt.be

Angelique Weber


Administratie
angelique@depunt.be

Heleen Baetslé


Onthaal
heleen@depunt.be

James Gheysen


Onthaal
james@depunt.be

Renaat Van Eetvelde


Administratie LEA
renaat@depunt.be

Pieter Werrebrouck


Sociaal-circulair ondernemen
pieter@depunt.be

Team Starterslabo Oost-Vlaanderen


09 27 27 904

Meer info over de collega's van Starterslabo vind je op: www.starterslabo.be

 

De Punt is een community aan het worden.
Marc Mestdagh, CEO 2Mpact